Sales Assistant - Plzeň Olympia (20h/týden)

Datum: 1. 5. 2024

Místo: Plzen-Cernice, CZ, 326 00

Firma: C & A

O naší společnosti

V C&A věříme, že každý má právo vypadat a cítit se skvěle. Proto nabízíme naši kvalitní módu za přístupné ceny skutečným lidem již déle než 180 let. Nabízíme pracovní příležitosti v otevřeném a týmově orientovaném prostředí stabilní rodinné firmy.

Co od Vás očekáváme

Máte rádi módu a chcete se jí věnovat v úspěšné módní společnosti?

Chcete být součástí kamarádského kolektivu a pracovat v příjemném prostředí?

Láká Vás možnost kariérního a osobního růstu?

Rádi komunikujete s lidmi?

Vlastní odpovědnost a týmová práce jsou u C&A psány vždy velkými písmeny.

Žádná firma velikosti C&A by nemohla pracovat efektivně, pokud by ji tvořili pouze osamělí bojovníci. Potřebujeme týmové hráče, kterým jde společně o jeden cíl, a to o úspěch firmy. Aby naši pracovníci pracovali stále efektivně a byli zároveň i spokojeni, svěřujeme jim v jejich oblasti co nejvíce vlastní odpovědnosti.

Co bude vaším úkolem

- především skvělý zákaznický servis
- práce na pokladně
- zpracování zboží a následná práce s ním
- odborné poradenství
- prezentace zboží na prodejně

Co Vám můžeme nabídnout

Úvazek 20-35h/týden

-možnost pravidelného růstu mzdy
-motivační soutěže, kvartální bonusy
-příplatek za práci o víkendu 250Kč/den
-stravenkový paušál
-možnost Multisport karty
-slevu na zboží v síti obchodů C&A v ČR
-kvalitní zaškolení bez stresu
-bonus za doporučení