Kierownik Sklepu Łódź

Date: 17 Apr 2024

Location: Lodz, PL, 93-457 Lodz, PL, 93-457

Company: C & A

Twoje obowiązki w C&A

  • Każdy dzień pracy rozpoczynamy od spotkania zespołu, dzielimy się informacjami i omawiamy cele na dany dzień
  • Nadzór nad profesjonalną obsługą klienta
  • Organizowanie pracy Zespołu
  • Realizacje planów sprzedażowych
  • Znajomość promocji online i offline
  • Zarządzanie i motywowanie podległego Zespołu

Czego oczekujemy w C&A

Osoba na tym stanowisku powinna przede wszystkim lubić kontakt z Klientem. Nasze wymagania:

  • Komunikatywności oraz  wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Nastawienia na współpracę, współdziałanie oraz pomoc
  • Umiejętności planowania, organizowania pracy własnej oraz sklepu
  • Dostrzegania, analizowania szans sprzedażowych oraz podejmowania działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży
  • Umiejętności dostrzegania oraz rozwiązywania sytuacji konfliktowych (Klient, Współpracownicy)
  • Wysokiej samodzielności, elastyczności i odpowiedzialności w działaniu oraz decyzyjności
  • Umiejętności skutecznego działania w środowisku dynamicznym i zmiennym
  • Wysokiej świadomości biznesowej, nastawienia proklienckiego
  • Nastawienia na ciągły rozwój i doskonalenie własnych umiejętności
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale chcesz się uczyć i czujesz, że pasujesz do C&A, skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Co oferujemy w C&A

W C&A kierujemy się naszymi wartościami, stawiamy na współpracę, traktujemy się nawzajem z szacunkiem i zachęcamy wszystkich do prezentowania nowych pomysłów. Dbamy o Twoje dobre samopoczucie i rozwój. Dołączając do nas otrzymasz:

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach m.in. z zakresu obsługi klienta, stylizacji a także w szkoleniach produktowych dotyczących dżinsów
  • Zniżkę pracowniczą
  • Atrakcyjne benefity dostosowane do lokalnych warunków

Oferujemy wiele możliwości rozwoju. Może się przed Tobą otworzyć możliwość zmiany stanowiska na asystenta kierownika sklepu, kierownika sklepu, visual merchandisera a także najniższe stanowiska w jednym z naszych biur.