Zastępca Kierownika Sklepu Olkusz

Date: 2 May 2024

Location: Bielsko-Biala, PL, 43-300 Gliwice, PL, 44-100 Krakow, PL, 31-154 Sosnowiec, PL, 41-200 Rzeszow, PL, 35-505 Krakow, PL, 31-346 Modlniczka, PL, 32-085 Stalowa Wola, PL, 37-450 Katowice, PL, 40-097 Katowice, PL, 40-101 Przemysl, PL, 37-700 Zabrze, PL, 41-800 Rybnik, PL, 44-200 Krakow, PL, 30-644

Company: C & A

Przyszłość wygląda jak Ty

Nasi współpracownicy, zarówno w sklepach, jak i biurach głównych, dają przykład na każdym poziomie, twardo stąpając po ziemi, będąc ciekawymi świata i zmotywowanymi do osiągnięcia sukcesu w realizacji naszych aspiracji dla firmy i siebie nawzajem.

Ważne jest, aby każdy pracownik czuł się u nas wysłuchany i wspierany, dlatego w C&A wyznaczamy jasne ścieżki kariery na wielu interesujących i ekscytujących stanowiskach, aby pomóc naszym współpracownikom w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Lubimy prostotę, myślimy długoterminowo i zawsze staramy się uczyć. Dążąc do postępu, a nie do perfekcji, współpracujemy, zachęcamy, uczymy się i świętujemy razem w stymulującym miejscu pracy - dążąc do zróżnicowanej i integracyjnej kultury pracy, aby rozwijać naszą firmę i stawiać wyzwania branży.

W C&A wierzymy, że każda opinia ma znaczenie. Zachęcamy do otwartej rozmowy na temat nowych pomysłów, podejść i procesów, aby dostarczać wspaniałe kolekcje mody i doświadczenia zakupowe, które pozwalają nam wyprzedzać trendy.

Przyszłość wygląda jak Ty!

Twoje obowiązki w C&A

  • Każdy dzień pracy rozpoczynamy od spotkania zespołu, dzielimy się informacjami i omawiamy cele na dany dzień
  • Nadzór nad profesjonalną obsługą klienta
  • Organizowanie pracy Zespołu
  • Realizacje planów sprzedażowych
  • Znajomość promocji online i offline
  • Zarządzanie i motywowanie podległego Zespołu

Czego oczekujemy w C&A

Osoba na tym stanowisku powinna przede wszystkim lubić kontakt z Klientem. Nasze wymagania:

  • Komunikatywności oraz  wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Nastawienia na współpracę, współdziałanie oraz pomoc
  • Umiejętności dostrzegania oraz rozwiązywania sytuacji konfliktowych (Klient, Współpracownicy)
  • Wysokiej samodzielności i elastyczności
  • Umiejętności skutecznego działania w środowisku dynamicznym i zmiennym
  • Nastawienia proklienckiego
  • Nastawienia na ciągły rozwój i doskonalenie własnych umiejętności

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale chcesz się uczyć i czujesz, że pasujesz do C&A, skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Co oferujemy w C&A

W C&A kierujemy się naszymi wartościami, stawiamy na współpracę, traktujemy się nawzajem z szacunkiem i zachęcamy wszystkich do prezentowania nowych pomysłów. Dbamy o Twoje dobre samopoczucie i rozwój. Dołączając do nas otrzymasz:

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach m.in. z zakresu obsługi klienta, stylizacji a także w szkoleniach produktowych dotyczących dżinsów
  • Zniżkę pracowniczą
  • Atrakcyjne benefity dostosowane do lokalnych warunków

Oferujemy wiele możliwości rozwoju. Może się przed Tobą otworzyć możliwość zmiany stanowiska na asystenta kierownika sklepu, kierownika sklepu, visual merchandisera a także najniższe stanowiska w jednym z naszych biur.